Výhody náradia EFEKT


EFEKT náradie, to je veľmi efektívna a odolná lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh a odhŕňač snehu. Je to náradie s množstvom funkčných výhod. Či už lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh či odhŕňač snehu, všetky sú skonštruované tak aby uľahčovali ľuďom prácu a mohli pracovať efektívnejšie. Používame tie najlepšie materiály aby sme si boli istý, že naša lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač snehu sú odolné a pritom extrémne ľahké a zvládli každú úlohu.

Pri konštrukcii náradia EFEKT bol najväčší dôraz kladený na vplyv ergonómie na telo používateľa, čoho výsledkom je, že chrbtica a zápästie nebudú pri jeho používaní nadmerne trpieť. Práca s ním je tak príjemnejšia a účinnejšia a viacej vynaloženej sily a energie bude môcť byť použitej na splnenie cieľa.

Lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač EFEKT sú prepracované v každom detaile a každá linka či prvok na nich má svoj účel.

Lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač EFEKT mmajú množstvo špecifických výhod:

Prevratný tvar rukoväte umožňuje:

- ideálne držanie tela

- znižovanie zaťaženia problematických častí tela

- efektívne vedenie a manipuláciu s náradím a materiálom

- dobrý a bezpečný úchop

- prirodzenú polohu zápästia

- vďaka zahnutému koncu rukoväte, ktoré lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač majú, si každý užívateľ nájde prirodzenú, vyhovujúcu polohu uchopenia a lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač vďaka tomuto prvku nevypadne z ruky čo je dôležité napr. pri odhadzovaní snehu či práci so zemou.

- výška rukoväte, ktorá je pre rýľ a vidly neobvykl,á znamená menej zohýbania a umožňuje človeku použiť najväčšiu silu vo výške ramena a zároveň tvorí veľkú páku, ktorá zvyšuje účinnosť vynaloženej sily

- nášľapná časť na rýľoch vidlách a multifunkčnej lopate je dostatočne široká na to aby zabezpečovala efektívny nášľap celou šírkou chodidla a vidly rýľ aj lopata Vám pôjdu do zeme ľahšie.

- lopa je skonštruovaná tak, aby bolo možné naraz nabrať viac materiálu. Nakladaný materiál je na lopte centrovaný a nie je potrebné vyvíjať silu na to aby sa lopata nepreklopila do jednej zo strán. Zároveň je ťažisko umiestnené pod rovinou rukoväte lopaty, takže materiál proti páke nezdvíhate vyššie ako je to potrebné.

- ukončenie hornej časti rukoväte slúži na jednoduché zavesenie na klinec či skrutku v stene a lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač vám nebudú zaberať veľa miesta.

- spodné časti lopaty a odhŕňača na sneh sú skonštruované z veľmi odolnej zmesi plastov, ktorá je dosť flexibilná aj na to aby lopata vydržala náhodné prejdenie osobným automobilom.

- lopata, motyka, vidly, rýľ, hrable, EFEKT sú vyrobené z materiálu HARDOX, bezkonkurenčného materiálu, ktorý je známy svojou pevnosťou a húževnatosťou. Hardox je vyrobený z vysoko kvalitnej borónovej švédskej ocele, a je používaný napríklad na výrobu lyžíc pre bagre, banské stroje či traktorové pluhy. Pre dôkaz odolnosti si pozrite videá z testovania našich produktov kde lopata, vidly, rýľ, hrable, lopata na sneh aj odhŕňač zvádnu aj extrému záťaž bez vážneho poškodenia. 

Please publish modules in offcanvas position.